Zakopane, Zakopane – słońce, góry i … Hmmm, słońce niekoniecznie ale reszta owszem, owszem.

W dniach od 23-25 października po raz kolejny wyruszyliśmy na wycieczkę szkolną w polskie Tatry! Grupa 37 uczniów z klasy IV a, II a, II b i I a, trzech opiekunów (p. Izabela Jazienicka, p. Agata Nakonieczny i p. Magdalena Piechowska) wraz z jedną nauczycielską latoroślą, niezrażona prognozą pogody, wybrała się do Poronina i Zakopanego!
Poniedziałek zaczęliśmy porą deszczową, czyli w strugach deszczu, z okna autobusu zobaczyliśmy najstarszą skocznię w Polsce :). Następnego dnia pogoda zaskoczyła nas bardzo… przeszliśmy w śniegu (miejscami po kolana) pięknym tatrzańskim szlakiem, odpoczęliśmy w schronisku i zeszliśmy, a właściwie „zjechaliśmy” w topniejacym śniegu do Kuźnic. Wieczory spędzaliśmy integrując się na basenie, grając w bilard, ping – ponga , piłkarzyki a także szczęśliwie kibicując w ćwierćfinale Pucharu Polski!
W środę zawitała wiosna, więc wjechaliśmy za Gubałówkę i pospacerowaliśmy po Krupówkach. Żal było wracać, ale to na pewno nie był ostatni raz naszych uczniów w pensjonacie „Limba” w Poroninie!