Wzięliśmy wszystkich na Języki!

….a precyzyjniej na Języki Obce. 4 października 2017r. po raz drugi w historii ZSET i z jeszcze większym rozmachem zorganizowano Europejski Dzień Języków, aby z całą młodzieżą uczcić międzynarodowe święto, ustanowione z inicjatywy Rady Europy, którego celem jest zachęcanie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej.

Bogaty i perfekcyjnie zaplanowany program imprezy obejmował prezentację z wiosennego pobytu grupy młodzieży w Sonnenbergu, prezentację o Japonii przedstawioną przez uczniów klasy IId, Quiz Językowy, cykl skeczy oraz występów wokalnych i instrumentalnych naszych młodych artystów: Mariusza Gutowskiego, Wiktorii Dudzińskiej, Pauliny Skowronek, Roberta Burakowskiego, Dominika Fulczyka, Pawła Zycha, Pauliny Dymowskiej, Krystyny Grochol, Mateusza Spury, Sonii Klonek oraz Szymona Pilcha, Jagody Magiera i Anny Sowińskiej.

W trakcie imprezy przyznano również nagrody (karty podarunkowe do jednej z lokalnych księgarń) dla najlepszych twórców plakatów – zwiastunów wydarzenia (I miejsce-Dżesika Trzebuniak, Klaudia Bartela:IIa, II miejsce-Wiktoria Jakimów, Paulina Obarzanek: IId, III miejsce – Paulina Ciepła:IIIc). Nagrodzono również zwycięzców Quizu-klasę IIIb w formie dofinansowania do biletów do kina.

Gratulujemy!

   Zapraszamy do galerii