WYCIECZKA DO WROCŁAWIA grafików i reklamowców

W dniach 20-21.11.2017r.uczniowie klas Ic i IIIc wraz z nauczycielami Panią Luizą Kolasą i Panią Agnieszką Lis wybrali się na dwudniową wycieczkę do Wrocławia. Celem wycieczki było wrocławskie Z00, zwiedzenie interaktywnej wystawy „Hydropolis” oraz jarmark bożonarodzeniowy. Cała grupa była zachwycona stolicą Dolnego Śląska. Pomimo zimnych temperatur dwa dni zwiedzania przebiegły bardzo intensywnie. Uczniowie z dużym zaciekawieniem zwiedzali ultranowoczesne centrum wiedzy o wodzie „Hydropolis”, które jest jedynym takim obiektem w Polsce i jednym z nielicznych na świecie. Wystawa za pomocą nowoczesnych technologii multimedialnych ukazuje wodę z różnych perspektyw.
Jak Wrocław to koniecznie ZOO, które zachwyciło przede wszystkich afrykanarium, kompleksem przedstawiającym różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Kontynentu.
Wieczorem nie zabrakło świątecznych klimatów na wrocławskim rynku .
Udany wspólny wyjazd wychowawców i uczniów miejmy nadzieje zaowocuje dobrymi kontaktami oraz współpracą.

Z niecierpliwością wszyscy czekają na kolejny wyjazd.