V Sośnicki Jarmark Bożonarodzeniowy z udziałem ZSET

Niezwykle pozytywnym odzwieciedleniem całorocznej współpracy sośnickich placówek oświatowych (po m.in. Festynie Oświatowym, obchodach Dnia Niepodległości, czy Biesiadzie Barbórkowej) jest również Jarmark Bożonarodzeniowy. Tegoroczny odbył się 16 grudnia w SP 14 i był w pięknym „klimatycznym” stylu reprezentowany przez naszą szkołę. Nasze stanowisko zostało przygotowane przez uczniów klas graficzno-reklamowych, a efektowana ekspozycja obejmowała ozdoby bożonarodzeniowe, wyroby rękodzielnicze oraz tradycyjnie już jemiołę. Naszą obecność ubogaciła również występem artystycznym Ania Czerniak z kl. IId.
Nad całością naszego wizerunku na V Jarmarku Bożonarodzeniowym czuwały Panie: Jolanta Gaertig, Agnieszka Zawadzka, Magdalena Piechowska i Patrycja Dzwonek oraz niezastąpione uczennice klasy IIIc-Natalia Langer i Wiktoria Bujak.