Siatkówka

Siatkówka chłopców – Mistrzostwa Gliwic

Jak się okazuje nie tylko dziewczęta w ZSET potrafią grać w siatkówkę. Chłopcy również awansowali do dalszych gier. Po swoich wygranych meczach awansowaliśmy do dalszej części rozgrywek o Mistrzostwo Gliwic. Pozostało 5 meczy które zostaną rozegrane na początku grudnia. Będzie bardzo trudno wygrać mecze ale wiem, że chłopcy zrobią wszystko, żeby dobrze reprezentować taka firmę sportowa jaką jest ZSET!!!

Drużyna: Dawid Mucha, Paweł Cuper, Sebastian Kowalewski, Mikołaj Ogaza, Patryk Lewandowski, Jakub Radziejewski, Daniel Myszka, Markus Ciesielski, Samuel Podolak,Axel Szymanek, Samuel Podolak.

Trener Leszek Ogon

chl

Sukcesy Siatkarek z ZSET

Dziewczęta z ZSET bardzo dobrze reprezentują nasza szkołę w zawodach piłki siatkowej o Mistrzostwo Gliwic. Z meczu na mecz się „rozkręcają” i dążą do zwycięstwa. Dziewczęta wygrały mecze z faworyzowaną drużyna LO nr V oraz LO nr 1. Wynikami 2-0. W dalszym ciągu mamy realna szansę zdobycia Mistrzostwa Gliwic i zagraniu w finałach Rejonowych. Pozostały dwa mecze z ZSTIO oraz ZSTI (klasa sportowa piłki siatkowej). Miejmy nadzieje, że spiszą się równie dobrze jak w meczach wcześniejszych. Powodzenia !!!

Skałd drużyny: Sromek Monika, Bocheńska Wiktoria, Kryniecka Aleksandra, Bartela Klaudia, Trzebuniak Jesika, Obarzanek Paulina, Bednarska Aleksandra,Niecko Jagoda.

Trener Leszek Ogon

dz