Przesłuchania w ramach III Regionalnego Konkursu Kolędy Niemieckojęzycznej

Blisko 80 uczestników w 28 występach stworzyło 4.01.2018r. po raz kolejny niepowtarzalny świąteczny nastrój w Auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych, prezentując swoje umiejętności muzyczne przed doborowym Jury konkursu w składzie: dr Sabina Olbrich-Szafraniec, p.Joanna Wojnowska oraz ks. Robert Chudoba. Coraz bardziej wyszukany repertuar uczestników oraz prezentowany poziom artystyczny wykonawców potwierdzają rosnąca jakość wydarzenia.
W tegorocznych przesłuchaniach w ZSET uczestniczyli uczniowie 7 klasy Szkoły Podstawowej oraz 2 i 3 Gimnazjum. W kolejnym dniu w Auli Młodzieżowego Domu Kultury miały miejsce przesłuchania uczniów klas I-VI SP, które zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 13. Zgodnie z regulaminem w najbliższy piątek 12.01.2018r. w Auli MDK poznamy i zobaczymy występy laureatów Konkursu.
Dziękujemy uczennicom klasy IID: Paulinie Obarzanek, Laurze Wiącek, Weronice Dymowskiej za prowadzenie konkursu, Magdalenie Barcz i Klaudii Przybycin za obsługę medialną , a klasie Ic oraz reprezentantom klas policyjnych za obsługę logistyczną imprezy.

       Zapraszamy do galerii