Technik cyfrowych procesów graficznych

TECHNIK CYFROWYCH PROCESÓW GRAFICZNYCH 
miner craft
Zespół Szkół Ekonomiczno – Technicznych w Gliwicach zaprasza na kierunek technik cyfrowych procesów graficznych. Teraz więcej zajęć z zakresu tworzenia grafiki komputerowej do gier i programów komputerowych.
Jednym z ważniejszych elementów gry czy bardziej ogólnie programu 
komputerowego jest grafika. Od niej zależy czy gra nam się podoba, czy łatwo się ją obsługuje. Na grafikę programu składa się: interfejs programu, postacie, scenerie czy różne obiekty, które w grze można zobaczyć. Wiele uczelni tworzy ostatnio kierunki studiów związane z projektowaniem i tworzeniem gier komputerowych. Teraz nie musisz czekać na studia. Możesz zacząć się tego uczyć i w to bawić już z nami w technikum. Zapraszamy!

13082096_1549314608698745_1828320499_n

KONKURS NA GRAFIKĘ ZSET
Prace uczniów klasy I Technik cyfrowych procesów graficznych

Restauracja ulotka 2 str. Restauracja ulotka 2 str. Plakat festiwal logo_AdrIAN oLSZEWSKI Broszura KATOWICE megadyktando GRAFIKA BITMAPOWA GRAFIKA BITMAPOWA (3) GRAFIKA BITMAPOWA (2)