Erasmus+/POWER

INTERNSHIP IN IRELAND

Już niedługo uczniowie naszej szkoły rozpoczną praktyki w Irlandii. I Mobilność wyruszy do Mallow 13 stycznia 2019r. 23 uczniów zamieszka u rodzin irlandzkich i odbędzie staż w firmach i biurach rachunkowych i reklamowych. Praktyki będą trwały 2 tygodnie.

Życzymy im wielu pozytywnych wrażeń i doświadczeń, nie tylko tych zawodowych 🙂

Spotkanie przed praktykami w Irlandii z przedstawicielem Your International Training

W piątek 16.11.2018 nasi przyszli praktykanci mieli okazję spotkać się z przedstawicielką firmy pośredniczącej, która reprezentuje min. pracodawców w Irlandii – Your International Training. Na spotkaniu omówiono wstępnie warunki pracy w firmach irlandzkich oraz realia życia w Irlandii, które nieco zadziwiły naszych uczniów. Będą lepiej przygotowani po tym spotkaniu do różnych wyzwań jakie niesie za sobą praca i życie w Irlandii 😉 Następne spotkanie już w styczniu – w Mallow!

Wyniki naboru na praktyki w Irlandii

Lista kandydatów przyjętych na praktyki zawodowe w Irlandii w ramach projektu  „Masz POWER’a – masz przyszłość”, o numerze 2018-1-PL01-KA102-049070 realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe znajduje się w gablocie koło sekretariatu od  poniedziałku 29.10.2018r.
Spotkanie z kandydatami obu mobilności odbędzie się w przyszłym tygodniu.

 

Dokumenty związane z rekrutacją uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Technicznych im. Cichociemnych do uczestnictwa w projekcie zagranicznych praktyk zawodowych „Masz POWER’a – masz przyszłość”, o numerze 2018-1-PL01-KA102-049070 realizowanego ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

Regulamin rekrutacji 2018/2019

Załącznik nr 1 – WNIOSEK do Komisji Rekrutacyjnej projektu „Masz POWER’a – masz przyszłość” 

Załącznik nr 2 – Tabela ocen kandydata na uczestnika Projektu