DZIEŃ MATURZYSTY, CZYLI ZABAWA OD SAMEGO RANA

Wielkie święto maturzystów! Zanim przyjdzie się im zmierzyć z majowym stresem, to mieli okazję, aby 8 grudnia bawić się już od samego rana. Zgodnie z obowiązującą tradycją korytarze w ZSET zapełniły się barwnymi postaciami. Można było spotkać sympatyczne pielęgniarki, znanych gwiazdorów, sportowców, a nawet greckich bogów. To wszystko za sprawą Dnia Maturzysty, który zorganizowali nasi czwartoklasiści! Ta tradycyjna zabawa szczególne wrażenie wywarła na pierwszoklasistach, którzy szkoły w takiej odsłonie jeszcze nie widzieli! Tego dnia nikt nie mógł się nudzić. Nasi maturzyści zadbali o to, aby wszyscy świetnie się bawili. Przygotowali występy artystyczne, kabarety i zabawy dla wszystkich uczniów. Możemy śmiało powiedzieć, że ten wyjątkowy dzień dostarczył nam wielu wrażeń i na długo pozostanie w naszej pamięci!