Dreams’y 2017

TAK MAŁO A TAK WIELE!
CZYLI…
FINAŁ JEDENASTEJ EDYCJI AKCJI CHARYTATYWNEJ
DREAMS&TEAMS
ZEBRALIŚMY 12 300, 53 zł !!!

Kolejny sukces za nami! Takiego wyniku jeszcze nie było w całej historii Dreamsów. Parę dni temu zakończyły się ostatnie działania liderów naszej kilkumiesięcznej akcji charytatywnej. Podsumowując: poprzednim razem udało nam się zebrać dla Julii Rutkowskiej aż 11 739,50 zł i nie wyobrażaliśmy sobie, że można więcej..A jednak 
Młodzież Zespołu Szkół Ekonomiczno – Technicznych im. Cichociemnych w Gliwicach pragnie z całego serca podziękować wszystkim, którzy włączyli się do naszej akcji. Bez zaangażowania tak wielu osób nie udałoby nam się uzyskać takiego wyniku. Ogromne podziękowania należą się Dyrektorom wszystkich szkół, którzy wyrazili zgodę na przeprowadzenie zbiórek oraz właścicielom innych obiektów. Dziękujemy także za wsparcie i pomoc obydwu sośnickim parafiom, naszym sponsorom, a w szczególności dziękujemy wszystkim ludziom, którzy podali nam pomocną dłoń i otworzyli swe serca na cierpienie drugiego człowieka.

Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu uda nam się zrealizować marzenia małej Julki Nosek.

Czasami wdzięczność jest trudno ubrać w słowa… wtedy proste DZIĘKUJEMY zawiera wszystko co chcemy wyrazić.


DREAMSY zaliczone na „6”

W Zespole Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach, festiwal pt.”Dreams&Teams” odbył się już po raz jedenasty. Na imprezie nie mogło zabraknąć naszej głównej bohaterki 8-letniej Julki Nosek, która dzielnie wytrzymała do końca! W tegorocznej imprezie udział wzięły dzieci z lokalnych przedszkoli i szkół podstawowych. Mogły one włączyć się w wiele konkurencji i zabaw artystyczno-sportowych, przygotowanych przez Liderów ZSET. Wspaniała atmosfera i zaangażowanie kilkudziesięciu osób sprawiło, że festiwal zaliczamy jak najbardziej do udanych pod każdym względem.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom, które wzięły czynny udział w organizacji naszej imprezy. Zebrane w trakcie festiwalu środki zostaną przekazanie rodzicom chorej na mózgowe porażenie dziecięce Julce. Wspólnymi siłami daliśmy radę i z niecierpliwością będziemy czekać na kolejne akcje naszych wspaniałych Liderów.

Dziękujemy!

   Zapraszamy do galerii


DREAMSY POWRACAJĄ!

plakat_Julka_druk

Rusza XI edycja festiwalu charytatywnego Dream & Teams pt. „Duży Małemu i Wszyscy Razem”. Po raz kolejny wspólnymi siłami organizujemy akcję. Tym razem naszej pomocy potrzebuje 8-letnia Julka Nosek.
W Zespole Szkół Ekonomiczno-Technicznych w Gliwicach festiwal Dreams & Teams pod hasłem „Duży małemu i wszyscy razem” organizowany jest już po raz jedenasty. W trakcie tych 10 lat choć w niewielkim stopniu mogliśmy pomóc dzieciom, które tej pomocy naprawdę potrzebują.
Dwa lata temu impreza dedykowana była chorej na zespół Edwardsa Julii Rutkowskiej – córce absolwentki naszej szkoły, która kilka lat temu także pomagała potrzebującym dzieciom. Wtedy padł historyczny wynik. Zebraliśmy aż 11 739,50 zł. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się tego dokonać.
W tym roku pomagać będziemy 8-letniej Julii Nosek, która w wyniku niedotlenienia okołoporodowego choruje na mózgowe porażenie dziecięce, wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji. Nie siedzi samodzielnie, nie chodzi, nie mówi, ale wszystko rozumie. Ze względu na opóźniony rozwój psychoruchowy jest pod stałą opieka neurologa, logopedy, pedagoga, oraz potrzebuje rożnego rodzaju sprzętów rehabilitacyjnych i ortopedycznych. Jedyną możliwością pomocy dla Julki jest intensywna rehabilitacja dająca jej szanse na naukę prawidłowych wzorców ruchowych pozwalających uniknąć szeregu grożących jej komplikacji. Niezbędne są także bardzo kosztowne turnusy rehabilitacyjne ogólnousprawniające, koszt jednego turnusu to ok. 5 000zl. za dwa tygodnie.