Chrzest artystyczno-bojowy

21.09.2017r. po raz pierwszy w dwóch odsłonach odbyła się już tradycyjnie na terenie ZSET długo wyczekiwana i w efekcie niezwykle widowiskowa impreza – „Chrzest klas pierwszych”. Najpierw w auli szkolnej uczniowie klasy IId przygotowali zestaw atrakcji dla grafików i reklamowców z klasy Ic, wśród których chłopcy uczyli się trudnej sztuki makijażu i przymierzali sukienki, a dziewczyny…znosiły jajka! Wszyscy pierwszoklasiści również częstowali się specjalnie zestawionymi smakołykami. Następnie emocje przeniosły się na boisko, gdzie uczniowie klas IIa, IIb i IIc zajęli się bardzo profesjonalnie adeptami z klas Ia i Ib. Pierwszaki musiały pokonać tor przeszkód, który składał się z pompek, przewrotów, czołganiu się w rzece i błocie, skoku przez skrzynię, biegu przez płotki, obsypaniu mąką i stłuczenia jajka na głowie oraz spożywania „pysznych” pokarmów i napojów. Rosnący z każdym rokiem poziom zaangażowania organizatorów imprezy powoduje, że pretenduje ona już do „kultowego” wydarzenie w przestrzeni ZSET.

  Zapraszamy do galerii